"Коли плачеш - ніхто не чує, коли страждаєш-ніхто не бачить! А варто пукнути...." Це, звичайно, анекдот. Але наші власні "біогази" насправді
викликають багато незручностей.

Хоча це цілком природно, суспільні норми змушують нас стримуватися на людях, тому такий розлад як гази може навіть стати причиною проблем у стосунках з іншими. А якщо не дозволити газам вийти, виникне сильний біль у животі. Тож як би ви не намагалися приховати гази, насправді це дуже важливий показник вашого здоров’я.
Гази утворюються на завершальному етапі процесу травлення, що робить їх корисним попереджувальним сигналом, який вказує на те, чи все добре.
Як вам відомо, нормальне перетравлювання їжі надзвичайно важливе для фізичного та психічного здоров’я.
Наприклад, воно відіграє роль у роботі імунної системи та виробленні гормонів, що допомагає контролювати тривогу та сум.
Саме тому настав час уважніше ставитися до кишкових газів.
Забудьте про упередження та стереотипи. Пам’ятайте, що гази так само природні, як і будь-який інший процес в організмі, наприклад, чхання чи свербіж.
Ви повинні навчитися приймати особливості роботи свого організму: нормально випускати гази до 14 разів на день. Але при синдромі подразненого кишечнику, це відбувається не лише частіше, але запах значно сильніший, ніж зазвичай.
Тож, якщо ви помітили такі зміни, можливо, варто звернутися до лікаря. Крім того, причиною "біогазів" можуть бути:
Харчові звички. Коли ви їсте занадто швидко, у вас можуть виникнути розлади травлення - травна система не отримує достатньо часу, щоб виробити кислоти та соки, необхідні, щоб перетравити їжу. У результаті виділяються гази й виникають інші проблеми. Крім того, при швидкому поглинанні їжі існує загроза "підчепити" інфекції або алергії, які стануть причиною надмірного метеоризму.
Виразки і паразити. Гази можуть свідчити про наявність незвичних утворень в органах. Вони також, як правило, супроводжуються відрижкою.
Певні продукти і напої. Деякі продукти та напої не обов’язково одразу спричиняють потужні реакції в організмі, вони можуть просто погіршити ваше самопочуття. Підвищена кількість кишкових газів - сигнал, що організм не переробляє певну сполуку належним чином, навіть якщо це ніяк не пов’язано з автоімунною реакцією.
В ідеалі потрібно слідкувати за тим, коли у вас виникає багато газів, а коли ні. Завдяки цьому ви зможете з’ясувати, які саме продукти спричиняють проблему.
#norgalax #норгалакс #каклечитьзапорвдомашнихусловиях #какбыстродействуетноргалакс #чтоделатьпризапоре #норгалакскаквводить #запорприбеременности #какизбавитьсяотзапора #запорлечение #найкращийзасібвідзапору #якпозбутисязапорушвидковдомашніхумовах #почемувозникаетметеоризм #чтовызываеткишечныегазы #норгалаксотзывыфорум