Клінічне дослідження - єдиний спосіб довести ефективність і безпеку будь-якого нового препарату
Клінічні дослідження є невід'ємною частиною процесу розробки нових препаратів. Наукові випробування дають можливість отримати інформацію про те, наскільки ефективний для лікування конкретного захворювання, які в нього побічні ефекти та наскільки вони небезпечні для здоров'я і життя людини.
Навіщо брати участь у клінічних дослідженнях?
У кожного учасника клінічних досліджень можуть бути на це свої причини. Для когось аргументом «за» стане можливість довго спостерігатися й лікуватися у висококваліфікованого фахівця і безкоштовно отримувати найсучасніші, але ще не зареєстровані препарати.
Навіщо брати участь у клінічних дослідженнях?
У кожного учасника клінічних досліджень можуть бути на це свої причини. Для когось аргументом «за» стане можливість довго спостерігатися й лікуватися у висококваліфікованого фахівця і безкоштовно отримувати найсучасніші, але ще не зареєстровані препарати. У когось стимул до участі у дослідженні може виявитися альтруїстичним - можливість принести користь іншим людям, внести свій внесок у науковий пошук. Хтось, навпаки, ніколи не братиме участі в дослідженнях, наприклад, побоюючись побічних ефектів. У будь-якому випадку пацієнту важливо розуміти, що з участю у клінічному дослідженні пов'язані не тільки користь (як для вас особисто, так і для суспільства), але й ризики. Експериментальні ліки можуть виявитися неефективними, більше того, в ході їх застосування (як, втім, і при лікуванні будь-яким дозволеним до застосування препаратом) можуть розвинутися серйозні або навіть загрожуючі життю побічні ефекти. Участь у дослідженні може зайняти більше часу і сил, ніж стандартні способи лікування (наприклад, більша частота поїздок в клініку, прийом більшої кількості препаратів у відповідності зі складним графіком та ін.)
Клінічні дослідження Норгалаксу
У клінічному дослідженні впливу Норгалаксу на організм взяли участь 50 осіб, які були поділені на дві групи. У першу групу увійшли 30 осіб (7 чоловіків і 23 жінки), середній вік яких був 61,3 роки. Друга група складалася з 20 осіб (12 чоловіків і 8 жінок), середній вік - 64, 2 роки.
У дослідженні не брали участь пацієнти з захворюваннями кишечника пухлинної, інфекційної або паразитарної етіології, а також проявами запалення.
Толерантність оцінювалася як погана при печії, болю в області ануса або прямої кишки, в усіх інших випадках показниками:
0 - відсутність дефекації
1 - мінімальна дефекація
2 - нормальна дефекація
Клінічні дослідження Норгалаксу довели, що при хронічному або тимчасовому запорі використання препарату призводить до появи дефекації у 3-х випадках з 4-х. Засіб діє локально у прямій кишці, сприяє пом’якшенню та полегшенню просування калових мас, стимулюючи рефлекс дефекації завдяки активній речовині під назвою натрію докузат. Він затримує воду у фекальних масах, що у свою чергу збільшує їх об’єм. Час настання ефекту – 5-20 хвилин після введення.
Висновок:
Норгалакс рекомендований для лікування пацієнтів, які страждають на періодичні, а також хронічні запори.

#норгалакс #лечениезапоравдомашнихусловиях #лікуваннязапорів #запорщоробити #клизмапризапоре #лікуваннязапорівудомашніхумовах #швидкодіючіпослаблюючізасоби #norgalax #микроклизманоргалакс